Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Ogłoszenia promowane:

OliwiaOliwia
Gdańsk120 PLN
ONLYFUNONLYFUN
Warszawasuper oferta PLN
ONLYFUN ONLYFUN
Sopotsuper oferta PLN
AmeliaAmelia
Gdańsk120 PLN
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: ONLY FUN GANG BANG PARTY ! ! !

ONLY FUN GANG BANG PARTY ! ! ! 1 rok 10 miesiąc temu #1066

KOCHANE ZBOCZUCHY ;)

Powstał pomysł zorganizowania imprezy integracyjnej w klimacie GANG BANG.
Wszystkich zainteresowanych proszę o wpisywanie się w temacie, również pomysły dot.
szczegółów typowo technicznych.
Zasady stricte organizacyjne zostaną określone w trakcie trwania zapisów, a każdy szczegół
zależy od ilości chętnych Pań i Panów - a zatem :
Miłe Panie - serdecznie zapraszamy
Panowie - w pierwszej kolejności zapraszamy wszystkich, których znamy live, i uważamy ,że jesteście co najmniej "spoko".

Wstępnie ilość osób nie jest ograniczona, temat otwieram i zapraszam do dyskusji :evil: :evil:

PODSTAWOWE INFORMACJE DLA LAIKÓW:

Czym jest Gang Bang ( bo okazuje się ,że nie każdy wie;p)

Gang bang – rodzaj seksu grupowego, w którym jedna osoba – niezależnie od płci – odbywa jednocześnie bądź po kolei stosunki płciowe z co najmniej trzema partnerami, z których każdy ma kontakt seksualny tylko z tą jedną osobą. Odróżnia to gang bang od pozostałych form seksu grupowego.

W znaczeniu węższym mianem gang bangu określa się seks grupowy, w którym bierze udział jedna kobieta i co najmniej trzech mężczyzn. Kontakty seksualne jednego mężczyzny z co najmniej trzema kobietami na raz nazywane są czasem "odwróconym gang bangiem".

Gang bang może przyjmować rozmaite formy. Może ograniczać się do odbywania przez jedną osobę serii stosunków seksualnych z kolejnymi partnerami – jeden po drugim. Może jednak także przybrać jedną z form jednoczesnego kontaktu seksualnego jednej osoby z wieloma innymi osobami. W szczególności: podwójnej penetracji (pochwy i odbytu), jednoczesnej penetracji pochwy, odbytu i ust, stymulacji manualnej, stymulacji oralnej, itd. Gang bang czasami kończy się bukkake.

A teraz pewnie ktoś zapyta czym jest bukkake, więc :

Bukkake - praktyka seksualna polegająca na ejakulacji( spuszczamy się znaczy ;) grupy mężczyzn na leżącą, siedzącą bądź klęczącą osobę, zazwyczaj na twarz, bądź do ust. Praktyka ta może zawierać elementy seksualnego upokorzenia.

PS: ponieważ postawiłam sobie za ambitne zadanie organizację tej imprezy, nie będę brała w niej udziału - będę organizować - chyba ,że mnie najdzie w trakcie ochota;p;p
Temat został zablokowany.

ONLY FUN GANG BANG PARTY ! ! ! 1 rok 10 miesiąc temu #1067

Ogólnie temat wart zainteresowania. Nie miałem do tej pory okazji wzięcia udziału w takiej formie spotkania. Raz się żyje , trzeba korzystać puki można ;)

Jedyną małą przeszkodą może być znalezienie dziewczyn na takie spotkanie. Nie każdej będzie to pewnie odpowiadało.

Jak coś jestem na tak , i poczekam na rozwój sytuacji. ;)

ONLY FUN GANG BANG PARTY ! ! ! 1 rok 10 miesiąc temu #1068

• senior
  • senior Avatar
  • Senior Boarder
B) jestem zaborczym indywidualistą, chcę babę mieć wyłącznie dla siebie, choćby przez czas opłacony :lol: A poza tym, to nikt mnie nie zna live, ale to może być okazją do spotkania oko w oko, czy też wargi - wargi :P

ONLY FUN GANG BANG PARTY ! ! ! 1 rok 10 miesiąc temu #1069

JEstem bardzo za ale tak jak kolega słabo widze panne chętną być tą jedyną ale poczekamy zobaczymy

ONLY FUN GANG BANG PARTY ! ! ! 1 rok 10 miesiąc temu #1070

genialny pomysl!

ONLY FUN GANG BANG PARTY ! ! ! 1 rok 10 miesiąc temu #1071

PanZagadka napisał:

Jedyną małą przeszkodą może być znalezienie dziewczyn na takie spotkanie. Nie każdej będzie to pewnie odpowiadało.

ten problem można rozwiązać następująco:

- płaty wjazd, który będzie stanowił pokrycie finansowe na wynajęcie pięknych ,zainteresowanych Pań.
- potencjalna zainteresowana dziewczyno - cytując klasyka "jaka kochanie Twoja cena, wolisz w dolarach czy pln-ach " ( to chyba Karamba;p - tak mi na myśl przyszło ;p)
Ostatnio zmieniany: 1 rok 10 miesiąc temu przez Ognista_Skorpionica.

ONLY FUN GANG BANG PARTY ! ! ! 1 rok 10 miesiąc temu #1072

wlaśnie chodzi o to, żeby nie płacić. dziewczyny się znajdą. a Ty ogniasta nie kombinuj, też musisz wziąść udział:P wstyd na bok i do dzieła...
co za konserwatywne społeczeństwo mamy i takie nieśmiałe:)

ONLY FUN GANG BANG PARTY ! ! ! 1 rok 10 miesiąc temu #1073

No dokładnie kobiety też mają swoje pragnienia nie ma co się ukrywać, tylko jak się znajdzie chętna/chętne to trzeba jakąś komisje selekcjonerską wybrać ;)
Ja tu już widzę 2 chętne :D

ONLY FUN GANG BANG PARTY ! ! ! 1 rok 10 miesiąc temu #1074

• Longer
  • Longer Avatar
  • Senior Boarder
A ja sie zgadzam z skorponkiem jesli malo bedzie chetnych dziewczyn na takie spodkanie za free to zawsze mozna zrobic platny i wjazd i za ta kase cos wynajac :)a jest z czego wybierac... za kase pewnie beda jakies chetne na taka imprezke :D a skorpionek tez musi byc na tym GB bo w koncu jest zalozycielem tego tematu ;) a ja chetnie tez bym sie skusil na taka imprezke o ile bedzie wolne miejsce jeszcze :)

ONLY FUN GANG BANG PARTY ! ! ! 1 rok 10 miesiąc temu #1076

wieczniepodniecona napisał:
Ty ogniasta nie kombinuj, też musisz wziąść udział:P wstyd na bok i do dzieła...co za konserwatywne społeczeństwo mamy i takie nieśmiałe:)

Słońce :) to nie kwestia wstydu, to dość złożona problematyka dotycząca mojego jestestwa :P
Moderatorzy: dober69
Time to create page: 0.316 seconds
Uciekacz!

Ta strona używa cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.